איך להתאים מאוורר לבית

איך להתאים מאוורר לבית

השוק מציע כיום מגוון רחב של מאווררים לבית. חלקם גדולים ומאסיביים וחלקם קטנים וקומפקטיים. לא משנה לאיזה חדר אתם צריכים את המאוורר, חשוב שתבחנו כמה פרמטרים לפני שאתם בוחרים אותו. 


מאוורר

מאוורר

מהו מאוורר איכותי לתקרות הבתים שלכם? מדוע בכלל יש צורך להתקין מאווררי תקרה? על מה חשוב להקפיד כאשר בוחרים מאווררים? מה חשוב לדעת על המאוורר שלכם בטרם תרכשו אותו? האם ההוצאות על קניית מאווררים והתקנתו הן ההוצאות היחידות על הכלי?


השימוש הרב עם מאוורר רצפתי

השימוש הרב עם מאוורר רצפתי

כאשר אתם מעוניינים לרכוש מאוורר רצפתי, למה כדאי לשים לב? האם סוג מסוים של מאוורר הוא טוב יותר מסוג אחר והאם המחיר הוא פרמטר לרכישה של מאוורר? יש לציין כי מאוורר שיש לו יותר כוח במנוע יניע את האוויר אחרת מאשר מאוורר רצפה חלש יותר. גם גודל החלל הוא גורם חשוב,


מאוורר מגדל מבצע

מאוורר מגדל מבצע

המאווררים עברו שינויים רבים מאז כמה עשורים. אחד המאווררים הטובים ביותר והחזקים שניתן למצוא היום זה מאוורר מגדל מבצע לא רק שהמאוורר הזה הוא עוצמתי, אלא הוא גם בעיצוב מיוחד שנראה ומרגישים בו ממש כמו תחת מזגן. ניתן למצוא את השכלול של מאווררים אלה כמו למשל יונים חיוביים המגיעים לאוויר באמצעות מאוורר מגדל מבצע.


מאוורר מחיר

מאוורר מחיר

המאוורר הוא הרבה יותר זול וחסכוני ממזגן, היום עם המצב הכלכלי הלא יציב, רבים מחפשים מאוורר במחיר זול אך יעיל. בגלל התחרות, ישנם מאווררים שהם במבצע, כך תמצאו לכם את ההיצע הרב ואף מאוורר במחיר מבצע, דבר זה הוא יעיל אם אתם מתכוננים לרכוש כמה מאווררים לבית כך שמבצעים של מאוורר במחירים שהיו משתלמים לכם במיוחד. תחום המאווררים השתכלל וניתן למצוא סוגים שונים של מאווררים משוכללים כמו כאלה שמונעים את קרדית האבק, מאווררי תקרה חשמליים עם שלט רחוק ועוד הרבה עיצובים מעניינים של מאוורר מחיר.


מאוורר סטאר

מאוורר סטאר

החברה הראשונה בארץ שייצרה את המאווררים הייתה חברת סטאר. בשנת 1947, הוקמה החברה וייצרה את מאוורר סטאר היצוק, לא כולם זוכרים אותו, אולי ההורים שלנו שהיו בארץ או עלו אליה בתקופה זו. אורך החיים של מאוורר סטאר יכול היה להגיע לחמישים שנה


מאוורר תקרה סטאר

מאוורר תקרה סטאר

מהו מאוורר תקרה איכותי, ומה מבדיל אותו ממאוורר מדגם פשוט? כיצד נאפיין מאוורר תקרה איכותי, ומתי נדע שזהו המוצר שמצוי לפנינו? מאוורר איכותי לתקרה צריך להיות בעל תנאי עמידות מקסימליים, לא להשמיע רעשי חריקות, ולשרוד כחדש לפרק זמן ארוך.


מאווררי תקרה - סטאר

מאווררי תקרה - סטאר

מהם השיקולים בבחירת מאוורר תקרה? איזה ידע צריך לדעת לפני שפונים לרכישת מאוורר תקרה? האם מדובר בידע טכני-פונקציונלי? האם מדובר בידע עיצובי? כיצד ניתן לחדש בתחום כה וותיק כמו מאווררי תקרה? האם ישנם מאווררי תקרה עם חידושים טכנולוגיים מתחומים נוספים אשר פותרים בעיות נוספות לבעיות האוורור הביתי?


מאווררי תקרה מעוצבים

מאווררי תקרה מעוצבים

מהם מאווררי תקרה מעוצבים? כיצד מתקשר העיצוב לרכיב אלקטרוני כה חשוב כמו המאוורר? האם היצרנים כיום שמים דגש רב יותר על עיצוב מאשר בעבר? כיצד ניתן להתאים מאוורר תקרה לדירה שלנו? אלו תכונות יש לאמצעי אוורור כמו מאוורר תקרה מעוצב במראה החיצוני? במה נבדלות תכונות אלו של מאווררי תקרה זו מזו?


סטאר מאווררים

סטאר מאווררים

מי אינו מכיר את חברת סטאר מאווררים שהפכה להיות שם דבר וקיימת כבר עשרות בשנים. כמעט בכל בית בישראל , ניתן למצוא את מאווררי סטאר, אנשים שרגילים למותג מזה עשרות שנים, ימשיכו לרכוש את המותג של סטאר, לקוחות מרוצים, אינם נוהגים להחליף יצרניות, כאשר הם מרוצים מהשירות, האיכות והמחיר וחוץ מזה, אף אחד אינו אוהב להסתכן ברכישה של מוצר חדש שעדיין אין לו שם ומוניטין.


מאווררים לפרגולות

מאווררים לפרגולות

את מאוורר התקרה כבר הרנו גם בבית ובחדרי השינה. מאווררים מסוג זה, מעניקים לנו גם אור וגם אוורור נעים לחלל החם בו אנו יושבים. יש לציין כי ניתן למצוא מאווררים בעיצוב עץ כפרי שיהיה תואם לפרגולה במידה והיא עשויה מעץ. יש לציין כי מאווררים לפרגולות הם פתרון מאוד חסכוני. החשמל היום בשיאו ואנו כבר חושבים פעמיים מתי להדליק את המזגן ואם זה באמת יום חם מספיק בכדי להפעיל אותו.


מאווררים למרפסות

מאווררים למרפסות

בגלל העלויות הגבוהות של החשמל וההתייקרויות שנמשכות למרות הקשיים הכלכליים בארץ, אנשים מרבים להשתמש בימי הקיץ דווקא עם מאווררים. ניתן למצוא מאוורר רצפתי, על עמוד, או מאווררי תקרה. גם במקומות החיצוניים, ניתן להתקין מאווררים כמו למשל מאווררים למרפסות.


מאוורר תקרה מעוצב

מאוורר תקרה מעוצב

מהו מאוורר תקרה מעוצב? מדוע חשוב מאד לדעת את כל נבכיה התיאורטיים של סוגיה זו בטרם הקנייה? מה חשוב לדעת, בשורה התחתונה, על מאוורר בטרם הרכישה? האם פרטי המידע על מאוורר תקרה כוללים רק סוגיות טכניות? מה חשוב לדעת גם אודות סוגיות עיצוביות בבחירת מאוורר מעוצב?


מאוורר קטן

מאוורר קטן

כאשר מחירי צריכת החשמל עולים ואנו נכנסים לתקופה של קיץ לוהט, רבים מחפשים לרכוש כמה מאוורים. גם מאוורר קטן יכול להיות שימושי למשל ליד המחשב או במטבח, כאשר אנו מבשלים והחום הוא הרבה יותר גבוה באזור הבישול. יש שמשלבים מאוורר יחד עם מזגן,


מאוורר תקרה עם שלט

מאוורר תקרה עם שלט

במה מסייע לנו מוצר כמו מאוורר תקרה עם שלט? כיצד עושה המוצר הזה את החיים שלנו קלים יותר בתוך החדר המאוורר? האם ישנה חשיבות לבחירת מאוורר תקרה עם שלט בהתאם לעיצוב הבית? אלו דגשי עיצוב חשובים יש לדעת לפני שקונים מאוורר עם שלט? כל מה שרציתם לדעת על מאוורר תקרה בעלי שלט לפני הרכישה – כעת בכף ידכם.


טיפים כלליים להפעלת מאווררים בהשלכה למערכות מיזוג אוויר

טיפים כלליים להפעלת מאווררים בהשלכה למערכות מיזוג אוויר

מעוניינים לדעת על טיפים כלליים להפעלת מאווררים בהשלכה למערכות מיזוג אוויר וזאת בכדי להתמודד עם ניהול המאווררים אשר ברשותכם ובצורה הרבה יותר מקצועית?


סוגי מאוורר רצפה

סוגי מאוורר רצפה

בגלל החיסכון שלנו בחשמל אנו נוטים להיעזר עם מאוורר רצפה על מנת שהפיזור של האוויר מהמזגן יהיה יעיל ואף חסכוני יותר. יש לציין כי עד היום יש שימוש עם מאוורר רצפתי כי הוא הפך להיות שימושי יותר בגלל כמה סיבות. כאשר אנו יושבים בגינה למשל, אנו לא ניכל לפתוח מזגן כי מן הסתם אין מזגן במקום פתוח כמו בגינה.


שיקולי הבחירה של מאוורר תקרה Hunter

שיקולי הבחירה של מאוורר תקרה Hunter

Hunter הינה חברת המאווררים האמריקאית הגדולה ביותר והחלוצה בתחומה. מאווררי תקרה שלהם הינם פריט פונקציונלי ודקורטיבי כאחד, לא תופסים מקום בחלל ויכולים לשמש גם כגוף תאורה. מאווררי תקרה מזיזים את האוויר בחדר וכך מורידים את הטמפרטורה בחדר בכמה מעלות.


מאוורר קיר

מאוורר קיר

היום, יש הרבה שמחפשים יותר את החיסכון והאוויר הנקי מאשר שימוש במזגנים והם רוכשים מאוורר קיר איכותי אשר יעניק להם אוורור נעים בחלל בו הם יושבים. ניתן למצוא סוגים רבים של מאווררי קיר בכל מיני גדלים ועיצובים ומחברות שונות. חשוב כי תרכשו את מאווררי הקיר מחברות ידועות בתחום המאווררים,


מאוורר עמוד

מאוורר עמוד

מאוורר עמוד הוא המאוורר בתצורתו הידועה והמוכרת לכולנו: עמוד עם קן מעוגל או מוצלב המונח על הרצפה, אשר לראשו מוברג עיגול האוורור: רשת בטחון שבתוכה נמצאות כנפי האוורור.


מאוורר מגדל

מאוורר מגדל

מעוניינים לרכוש לעצמכם מאוורר מגדל אשר יהפוך את החיים בביתכם להרבה יותר נוחים? בעזרת מאוורר מגדל תוכלו להיות רגועים בכל הנוגע לכך שיתאפשר לכם להשיג את הנוחות המרבית בחיי היומיום שלכם.